Únor 2018

TianDe a alunit

18. února 2018 v 16:42 | Hanča |  Kafry, hemzy a kecy
Loni v létě mě oslovila jedna moje známá a nabídla mi pár skvělých produktů kosmeceutiky od firmy TianDe.
Jedná se o kosmetické výrobky, které vykazují u uživatelů léčivé účinky - zjednodučeně vysvětleno.
Dnes napíši o mém prvním výrobku, který jsem tehdy koupila, vyzkoušela a dnes už si bez něho život neumím představit, protože nejen mě, ale i členy mé rodiny několikrát dostal z počínajících příznaků nachlazení a že jsem vlastně skoro rok neměla takovou tu klasickou týdenní rýmu, max 2 -3 dny něčeho, co jen rýmu lehce připomínalo.
Tím ZÁZRAKEM je minerál sopečného původu - alunit, s prodejním názvem Natural veil.
Je malý a přitom tak účinný!!! Nosím ho u sebe v kabelce a mám ho vždy při ruce.
Kdyby měl někdo z vás zájem, napište mi, ráda vám o něm a o TianDe povím víc. Naučím vás nakupovat jako VIP zákazníky s velice zajímavými slevami na výrobky a to vše bez povinných nákupů, závazků a plateb.Tento minerál - NATURAL VEIL mě naprosto oslovil a já jej považuji za takový malý zázrak, který v TianDe máme.
Je to 100% přírodní produkt - krystal, který je sopečného původu.
Pro organismus je zcela neškodný, protože neobsahuje chlorhydrát hliníku ani žádné jiné škodlivé chemické sloučeniny.
Má silný antibakteriální a antivirový účinek a je schopný zlikvidovat nežádoucí bakterie i plísně.
Aktivuje se tak, že jej otevřete, dáte pod tekoucí vodu a natřete si jim podpaží nebo chodidla, místa, která chcete ošetřit. Není to o tom, že byste se přestali potit, ale nebudete tím potem cítit. A co je důležité - neucpává póry, protože vytváří na těle prodyšný film. Na oblečení nezanechává žádné stopy.
Není to ale jenom obyčejný deodorant, jak by se mohlo na první dojem zdát, dá se použít také na akné, afty, opary, drobné popáleniny, štípance (zmírňuje svědění a otoky na pokožce), nebo i bradavice…
Zklidňuje pokožku po holení, zastaví i drobná krvácení a podporuje hojení.
Všechna problematická místa se jím prostě jenom potřou.
Můžete jej použít také jako kloktadlo při bolestech v krku, a to tak, že si do toho víčka anebo třeba menšího hrníčku či skleničky nalijete trochu vody a deodorant do něj párkrát namočíte. Vznikne vám roztok, kterým si vykloktáte, anebo pokud máte afty, paradentózu či krvácející dásně, tak si s ním vyplachujete ústa.
V roztoku můžete také např. jednou měsíčně vydezinfikovat zubní kartáček TianDe (vydrží opravdu dlouho) a to tak, že jej v něm necháte namočený přes noc.
Může se stát, že vám třeba spadne na zem a roztříští se, potom ho určitě nevyhazujte, ale můžete si jej nastrouhat a vložit do bot - je totiž účinný také proti jejich zápachu.
Mám jej odzkoušený, že opravdu pomáhá a co je velmi příjemné, tak vydrží až rok při každodenním používání.
Používáním se totiž jen pomaličku zmenšuje, ale účinnost si zachovává stále stejnou až do svého úplného spotřebování.
Takže má skutečně všestranné využití a já jsem přesvědčena, že si může najít své uplatnění i u vás.
Díky tomu, že je tak malý, tak jej můžete mít vždy při ruce, a když budete potřebovat, tak jej jen vytáhnete a použijete.