Únor 2012

Můj koníček

25. února 2012 v 9:48 | Hanča |  Diskoška
Na blog teď chodím málo. Hlavně se nic podstatného v mém životě neděje, což nežehrám, raději ať se neděje nic než aby se dělo něco špatného.
Zima byla tuhá a tak jsem hledala, čím si vyplnit dlouhou chvíli. No a našla jsem si zpívání.
Z internetu jsem si stáhla program, který přehraje písničku jako takzvané karaoke, to znamená, že tam je jen hudební podklad a tento program dovede k tomu podkladu dodat ještě váš zpěv.
Našla jsem si tedy pár písniček, což opravdu není snadné je sehnat volně, většina je jich placených, to víte, autorská práva jsou autorská práva a pustila se do zpěvu.
Je dost těžké nazpívat celou písničku bez jediné chybičky v jednom kuse, program totiž neumí udělat pauzu a tak mi jedna písnička kolikrát zabere i několik hodin zpívání stále dokola.
Každý hudební podklad má jiné nastavení hlasitosti a proto ještě musím dolaďovat, aby bylo slyšet zpěv i hudbu, dá to zkrátka práci, ale koníčky člověk dělá proto, že ho to baví, takže i mě tento drobný nedostatek nikterak nemůže odradit od radosti ze zpívání.
A tak si pomalu nahrávám další a další písničky a jednu z nich vám tady dnes nechám k poslechu.
Omluvte některé nedokonalosti, jsem skutečně pouze amatér a dělám to proto, že mě to baví a vyplním si tím svůj volný čas.
Proto prosím o shovívavost a přeji příjemný poslech. Přehraje se po kliknutí na odkaz, že je nutno přehrát na YouTube ;)