AVON

4. března 2009 v 7:54 | Hanča
Přemýšlela jsem, co na nás v posledních dnech nejvíc útočí. Možná, že jste

to ani nezaregistrovali, ale když vás na to upozorním, jistě to upoutá vaši pozornost stejně jako tu moji.
Nebudu nijak sáhodlouze představovat, jen stručně a jasně, AVON.
Když napíšu, že proti nim nic nemám, tak si hned na začátku budu protiřečit.
Takže mám.
Troufám si tvrdit, že snad neexistuje žena, která by se s touto firmou, a snad i jejími produkty, někdy nesetkala. Působí na našem trhu hezkou řádku let. A stejně tak dlouhou řádku let láká nejen na svou kosmetiku, ale také do řad svých Avonlady.
Poslední dobou svou náborovou kampaň rozšířili na televizi i rozhlas a na netu lákají na výdělky v částce 25 000,-Kč.
To si vážně myslí, že naše ženy jsou stádo tupých ovcí a tohle jim slupnou?
Prý, že si budete určovat, kdy budete pracovat.
Heh!!!
Aby se dopracovaly na zmíněnou částku, budou makat, jak zjednané a rozhodně ne, kdy by chtěly, ale tehdy, kdy budou mít potencionální zákaznice volno, tedy v odpoledních a večerních hodinách, tudíž ve svém volnu.
To je přesně v té době, kdy je jejich vlastní rodina nejvíc potřebuje.
A o tom, že si vydělají víc než pár stovek, vůbec nepochybuji.
Bydlela jsem totiž v paneláku. 7 pater po 4 bytech. A téměř v každém patře byla nějaká Avonlady.
Tak mi tedy řekněte, kde by se vzalo 25 000,-Kč???
Stejně tak mě vytáčí to jejich reklamní "Ejvon".
Celou reklamu se firma prezentuje českým fonetickým "avon, avonlejdy" a potom přijde nějaká krasavice, ze které zmíněná kosmetika vyžehlila vrásky a celulitidu, přiblble se usměje a kvákne "ejvon".
V tu ránu mě čerti berou!
Já nejsem reklamový odpůrce, ale tohle je i na mě silná káva.
I přesto, že jsem proklamovala svůj notorický optimismus, u Avonu mu u mne pšenka nepokvete.
Nicméně všem, ktož jsú Avonoví bojovníci, přeji v jejich nadšení a práci ZDAR!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 4. března 2009 v 8:51 | Reagovat

co je avon sice nevím, ale už mnohokrát jsem uvažoval, jestli ty vtíravé reklamy v televizi na cokoli vůbec k něčemu jsou.  obtěžují, když jsou uprostřed filmů, stojí peníze, které musí spotřebitel zaplatit a navíc u mne míjí účinkem, protože je nevnímám.

2 Šárka Šárka | Web | 4. března 2009 v 10:02 | Reagovat

Přiznávám se, před třemi roky (asi rok) jsem dělala "avonlady", ale spíš jen pro mojí osobní potřebu. Líbilo se mi prohlížení katalogů, různých druhů rtěnek a laků, sprchových gelů, nejlepší byly ovoněné stránky a navíc jsem měla 10 % slevu na vše. Ale moc jsem si toho nekoupila. Občas jsem to ukázala kamarádkám, které když chtěly, něco si objednaly. Ale pravda je, že jsem z toho nic neměla, jen mi to zabíralo čas, když jsem jim ty výrobky vozila. Pak řekli, že musim mít objednávky ve výši min. 1200 Kč, jinak budu platit 90 Kč poštovné. To jsem se jim na to vykašlala, sama jsem si u nich koupila celkově jen pár věcí (a ještě levných), myslim, že výhodnější a kvalitnější výrobky jsou v obyčejné drogerii. A těch 25 tis. Kč, to myslí spíš, když mají avonky už někoho pod sebou. Ty lidi si ale musí shánět. Jak píšeš, časově to je hrozně náročný, provolají kvůli tomu i přes sto minut za měsíc. Jsem opravdu ráda, že už to nedělám. Jen vzpomínám na ty ovoněné stránky a jednu prima balzámovou rtěnku:-)

3 Šárka Šárka | Web | 4. března 2009 v 10:29 | Reagovat

Jsem to napsala nepřesně, myslela jsem časově náročný - shánění lidí pod sebe (nejen známých, stojí hodiny denně u avonstánků) - plus i peněžně - doprava a telefon.

4 Vlasta Vlasta | Web | 4. března 2009 v 17:40 | Reagovat

Kamarádka je taky ,avonlady, a pravda má se co ohánět, aby sehnala dost zákaznic, zaprvé je Avon , aspoň mě připadá čím dál dražší, a ani kvalita těchto výrobků mi nepřipadá zrovna nejlepší. Pravda, občas se nechám jejími nářky zviklat a něco malého objednám, ale po prvním použití vždycky lituju.

5 diky diky | Web | 5. března 2009 v 18:37 | Reagovat

Avon = pro mě scéna ze Střihorukého Edvarda. Těch 25 000,00 si taky dost dobře neumím představit. Stačilo mi vidět tuhle reklamu poprvé a dostala jsem vztek na ty, kteří využili situaci dnešních dní. Je spousta nešťastníků, kteří se na ni chytí. Ale ne všichni jsou schopni si vydělat víc než pár kaček.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama